Протести на Гаїті перетворилися на масові сутички [відео]

  На масові сутички перетворилися протести на Гаїті. Тисячі людей вийшли на вулиці, щоби висловити своє невдоволення результатами першого туру президентських виборів. Вони звинувачують владу країни у фальсифікаціях.

  Протестують переважно ті гаїтяни, які проголосували за поп-зірку Майкла Мартеллі. Цей кандидат отримав третій результат у першому турі президентських перегонів. Протестувальники звели на вулицях Порт-о-Пренса барикади і підпалили будівлю правлячої партії Єдність. Рух у столиці країни - майже паралізований. Поліція застосувала проти мітингувальників сльозогінний газ. Нагадаємо, усього за посаду президента на Гаїті змагалися 18 претендентів. Переможцями першого туру стали кандидат від партії влади Джуд Селестен і колишня перша леді Мірланд Маніга.

  Рене Преваль, президент Гаїті: "Я закликаю людей: припиніть трощити будинки і зчиняти бійки! Я усвідомлюю, що у країні через вибори склалася кризова ситуація. Але не забувайте, що ми зараз повинні боротися із епідемією холери. Щодня карети швидкої мають вільно проїжджати вулицями міст, щоби вчасно дістатися до хворих. Барикади протестувальників можуть стати причиною смерті багатьох людей".

  Попередній матеріал
  Світові бренди представили серію різдвяних подарунків для багатіїв [сюжет, відео]
  Наступний матеріал
  СБУ передала музеям і архівам вилучені у контрабандистів цінності
  Теги: