Світові бренди представили серію різдвяних подарунків для багатіїв [сюжет, відео]

  iPad з діамантами, сумки з крокодилячої шкіри і ексклюзивні настільні ігри. Вишукані подарунки для багатіїв до Новорічних свят пропонують найкращі світові бренди у Великій Британії.

  Ці крамниці, прикрашені новорічними гірляндами та ялинками, не приманюють покупців шаленими знижками. Їхній товар - для тих, хто не розраховує на розпродаж, а шукає ексклюзивних подарунків. Золотий iPad саме те, що бажала б знайти "друга половинка" під ялинкою - запевняє власник компанії Амосу, що спеціалізується на ювелірних вибриках - оздоблює останні цифрові новинки золотом та діамантами.

  Олександер Амосу, засновник компанії "Amosu": "iPad, який ми створили - на часі найкращий культовий гаджет, який представлений на ринку. Це подарунок для тих людей, які хочуть виділитися. Тому ми зробили Ай-пед розкішним. Його корпус із золота, а Емблема яблука оздоблена діамантами. Цей Ай-пед і гарний і ексклюзивний".

  Годинник - теж один із найпопулярніших новорічних подарунків. Для багатіїв є спеціальна пропозиція - з золота, платини і сапфірів.  

  Пауль Вествотер, годинникар: "Приміром, такий годинник дуже дорогий, його вартість - сто сімдесят дев`ять тисяч доларів. На виготовлення пішло чимало коштовних металів: платини та рутенію. До того ж, над ним тривалий час працювали майстри найвищого класу. Усе це і обумовлює високу вартість годинника".

  Такий годинник - кращий подарунок для чоловіка. А для жінок є вишукана сумка з крокодилячої шкіри з бутику "William and Son". Крім того, тут зробили ставку на британську традиційність і презентували ексклюзивні настільні ігри. Оригінальні нарди, обтягнуті шкірою, обійдуться у три з половиною тисячі доларів.

  Керол Беллінгхем, компанія "William and Son": "Настільні ігри стають дедалі популярними. Люди трохи втомилися від комп`ютера і хочуть повернутися до традицій, коли вся родина збирається за столом і грає у шахи та доміно. Ми певні, що ці подарунки у нас розлетяться".

  Ексклюзивні сукні від всесвітньовідомих дизайнерів і будь-яка річ, ручної роботи - саме на такі подарунки спустошуватимуть гаманці багатії цьогоріч, певні власники бутиків. Попри фінансову кризу вони вже отримали безліч замовлень. А це буде піврічний виторг.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Залізнична катастрофа у Бангладеш - 19 загиблих [відео]
  Наступний матеріал
  Протести на Гаїті перетворилися на масові сутички [відео]
  Теги: