Протестувальники розгромили штаб-квартиру правлячої партії Єгипту

  Протестувальники розгромили штаб-квартиру правлячої партії Єгипту - "Брати-мусульмани". Будівлю штурмували всю ніч. Поліція - не змогла втримати оборону.

  Сутички між прибічниками та противниками президента Мохаммеда Мурсі в Каїрі тривали всю ніч. Загинули, за різними даними, від 8 до 14 людей, кілька сотень - зазнали поранень. За інформацією телеканалу Аль Арабія, на акції протесту в країні вийшли щонайменше 17 мільйонів людей. Тільки в столиці на антиурядові мітинги зібралися понад мільйон прихильників опозиції. Масові протести організовував рух "Тамарруд". Його представники - оголосили президенту ультиматум. Він має піти з посади до 17 години вівторка. Якщо цього не станеться - обіцяють акції громадянської непокори по всій країні.

  Хатем Абу ель Хассан, прихильник президента: "Зрозуміло, що на вулиці вийшли мільйони - але на мою думку, будь-які протести мають лишатися мирними".

   Мона Вафа, противниця президента: "Ми розпочали революцію за обставин, які були набагато кращими, ніж зараз. Але нині все дуже погіршилося, тому кількість незадоволених - щонайменше подвоїлася".

  Попередній матеріал
  Слухання справи про побиття журналістів Сніцарчук і Соделя продовжать 10-го липня [відео]
  Наступний матеріал
  Японія слідом за ЄС вимагає від США пояснень щодо шпигунства
  Теги: