Слухання справи про побиття журналістів Сніцарчук і Соделя продовжать 10-го липня [відео]

  Слухання справи про побиття журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя продовжать 10-го липня.

  Сьогодні ж Феміда заслухала потерпілих, а також трьох свідків. Серед них - журналісти та фотокореспонденти, які зафіксували факти побиття. А також міліціонер, який був присутній під час бійки. Обвинувачений - Вадим Тітушко - вкотре заявив, що не визнає своєї провини. А також виступає проти цивільного позову та грошового відшкодування завданої шкоди журналістам. Нагадаємо, Вадиму Тітушку, якого прокуратура звинувачує в організації бійки та перешкоджанні журналістській діяльності під час мітингу опозиції 18 травня, загрожує від двох до чотирьох років ув`язнення. Журналісти також подали цивільний позов на відшкодування морального та матеріального збитків, кожен - на суму застави, яку спромігся сплатити Тітушко, аби його випустили з-за ґрат.

  Вадим Тітушко, обвинувачений: "Уважаемые, я вам еще все сказал, еще на первых заседаниях. Моей вины нет, и я на этом буду настаивать. Я вам клянусь".

   Ольга Сніцарчук, кореспондентка "5 каналу": "В цього відео вже більше 14 тисяч переглядів. Хотілося, щоби і суд долучився до цих глядачів. І мені здається, що побачивши те, що там коїлося, а ми, власне, реконструювали повністю весь цей напад з усього наявного відео, мені здається, шукати ще якісь докази, що сталися якісь неправомірні дії, непотрібно".

  Попередній матеріал
  КОНСТИТУЦІЯ: ЗМІНЮВАТИ ЧИ ВИКОНУВАТИ? [відео]
  Наступний матеріал
  Протестувальники розгромили штаб-квартиру правлячої партії Єгипту
  Теги: