tsn.ua

Прокуратура Криму відкрила проти Поклонської кримінальне провадження

  Порушено кримінальні провадження щодо громадян, які були обрані до складу депутатів Державної думи РФ

  Прокуратура АР Крим вживає заходів щодо притягнення до кримінальної відповідальності співучасників організації та проведення незаконних виборів у Криму. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

  "Прокуратурою Автономної Республіки Крим порушено кримінальні справи стосовно громадян, які, за даними Центральної виборчої комісії Російської Федерації, були обрані до складу депутатів Державної думи РФ в ході незаконних виборів на території анексованого Криму. Зокрема, мова йде про громадян Бельбека Р.І., Шеремета М.С. та Поклонську Н.В., обраних за списками партії "Єдина Росія", та громадян Бахарєва К.М., Савченко С.Б., Белика Д.А. та Козенка А.Д. - обраних за одномандатними округами", - мовиться в повідомленні.

  Так, порушені кримінальні провадження за ч.1 ст.111 КК України - державна зрада, та за ч.2 ст.110 - посягання на  територіальну цілісність і недоторканність України. Санкція першої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 12 до 15 років, другої - від 5 до 10 років.

  Раніше Міністерство з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб закликало громадян України, які перебувають на окупованій території півострова, відмовитися від участі в процесах організації, проведення та безпосередньо голосуванні на незаконних виборах до Держдуми РФ. Адже такі дії є порушенням українського та міжнародного законодавства.

  З огляду на це, на тимчасово окуповану Російською Федерацією територію Криму та Севастополя поширюється дія Конституції та законів України.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Криму зник 28-річний кримський татарин Ерфан Османов. Родичі шукають його третій день поспіль.

  Попередній матеріал
  Українці проти тоталітарної системи: Історія шістдесятників
  Наступний матеріал
  "Океан Ельзи" дасть безкоштовний концерт у Краматорську

  Генерали РФ облаштовують дачі в окупованому Криму – розвідка

  "Переселений" з Криму Таврійський університет запрацював у Києві

  Мирна хода, українські пісні та бронемашини окупантів: Чим запам'ятається річниця блокади Криму

  Чубаров: Деокупація Криму – це справа часу