Профспілки пілотів страйкують по всій Європі [відео]

  Профспілки пілотів страйкують по всій Європі. Виступають проти подовження робочого дня на дві години. Страйкарі заявляють - це суттєво вплине на безпеку авіаперевезень.

  Європейська агенція з безпеки польотів хоче змінити тривалість роботи пілотів. Їхню зміну - можуть подовжити до 12 годин і навіть більше, а тривалість відпочинку між перельотами - можуть зменшити. Пілоти обурені - кажуть, утома - небезпечна, перш за все, для пасажирів.

  Луїс Жобар, пілот: "Можна економити гроші, змушуючи команду літати набагато більше. Але тоді треба бути готовим до інцидентів, коли пілот засинає та розбиває літак разом із усіма пасажирами".

  Крістоф Верлей, пілот: "Дослідження показали, що у втомленого пілота така ж поведінка та реакція, як у нетверезого. Навряд чи хтось сяде в літак, якщо знатиме, що пілот п`яний".

  Тож у Франкфурті, Парижі та Брюсселі - пілоти влаштували лежачі страйки та мітинги. Тільки у франкфуртському аеропорту протестували - майже 300 чоловік демонстративно вляглися відпочивати просто посеред летовища.

  А в Парижі - пройшлися з плакатами та гаслами.

  Йорг Хандверг, пілот: "Ми представляємо 38 тисяч пілотів - і ми проти нових правил. Авіакомпанії звертають більше уваги на економічні моменти, аніж на безпеку людей".

  Пасажири - повністю підтримують вимоги пілотів. Кажуть більше довірятимуть тому, який перед польотом встигне відпочити.

  Хелена, пасажирка: "Я б не хотіла, щоби мене наражали на небезпеку".

  Чим закінчиться протистояння чиновників та пілотів - стане зрозуміло вже за кілька місяців, коли відбудеться голосування з приводу нового небесного законодавства. Його найближчим часом має затвердити Європейська комісія. Якщо єврочиновники ухвалять доопрацювання закону - матимуть найжорсткіші правила польотів у світі.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  У смерті трьох гірників на шахті "Комсомолець Донбасу" винні працівники копальні
  Наступний матеріал
  Від потужних повеней потерпає центральна Хорватія
  Теги:
  Loading...