Від потужних повеней потерпає центральна Хорватія

  Від потужних повеней потерпає центральна Хорватія. Затоплено кілька поселень. Стихійне лихо спричинило - танення снігів у горах після кількаденного потепління, розливи річок і дощ.

  Висока вода відрізала від сполучення кілька населених пунктів. Рятувальники на човнах доправляють потерпілим від повеней їжу та медикаменти. На випадок погіршення ситуації - служби МНС і представники Червоного хреста готові евакуювати людей із затоплених регіонів. Подібні потужні повені уже вирували в цих поселеннях три роки тому. Тоді влада провела масштабну евакуацію населення.

  Драґан Хічімович, заступник голови рятувальної команди: "Сподіваюся, що ситуація не буде такою, яка склалась тут у 2010-му році, коли затопило практично кожен будинок. Зараз рятувальники чергують в цих населених пунктах цілодобово".

  Владо Барклач, голова місцевого відділення Червоного Хреста: "Ми щойно відвідали кількох людей старшого віку, що живуть у цьому регіоні, щоб подивитися - чи потрібна евакуація. Поки що ситуація в нормі, побачимо, як буде далі".

  Попередній матеріал
  Профспілки пілотів страйкують по всій Європі [відео]
  Наступний матеріал
  Дочасні вибори до парламенту почалися у королівстві Йорданія
  Теги:
  Loading...