У смерті трьох гірників на шахті "Комсомолець Донбасу" винні працівники копальні

  У смерті трьох гірників на шахті "Комсомолець Донбасу" у Кіровську на Донеччині винні працівники копальні, які неправильно визначили рівень метану та не заборонили працювати на небезпечній ділянці.

  Такі висновки Державної експертної комісії, яка встановлювала причини аварії, що сталася на початку місяця. Шестеро співробітників шахти на чолі з головним інженером звільнені, решта - понесе дисциплінарну відповідальність. Нагадаємо, викид метану стався на приватній копальні у Кіровському 3 січня на глибині 800 метрів. Загинуло троє гірників, один постраждав. Сім`ям загиблих держава виплатить по 1 мільйону гривень компенсації.

  Андрій Смирнов, директор з видобутку вугілля ДТЕК: "Аварии предшествовала череда нарушений, которые были сделаны различными работниками шахты.  Геолог предупреждала о подходе  к опасной зоне. Аппаратура в целом была в работоспособном состоянии, но не была настроена на те параметры, которым соответствовал горный массив".

  Володимир Цимбаленко, заступник начальника управління Держгірпромнагляду в Донецькій області: "Комиссия специального расследования встречалась с семьями погибших шахтеров. Были определены выплаты, предусмотренные законодательством".

  Попередній матеріал
  Апеляційний суд Києва має продовжити розгляд скарги Павличенків
  Наступний матеріал
  Профспілки пілотів страйкують по всій Європі [відео]
  Теги:
  Loading...