5 канал

Перемога чи якісно сплетена ілюзія: про що говорить перемога Трампа – аналіз

Практично половина виборців бачили популізм і епатаж мільярдера, і все одно проголосували не за демократів

Шок. Це реакція на перемогу Дональда Трампа у половини американців і у світі. Зараз усі намагаються зрозуміти – а що далі? Втім, не менш важливим є питання – чому так сталося – які причини? Чому соціологи і ЗМІ США влаштували теплу ванну, фактично обіцяючи перемогу Клінтон? Про що говорить перемога Трампа? Це не тріумф – перевага мінімальна, але... Практично половина виборців бачили популізм і епатаж мільярдера, і все одно проголосували не за демократів. Ані реформа медицини, ані дипломатичність у взаєминах з Росією, ані соціально–ліберальна риторика... не допомогли демократам лишитися при владі.

Безумовно, популісти вміють подобатися, але вони виграють там, де старі методи більше не працюють, проблеми не розв'язуються і у людей виникає ілюзія що складні проблеми можна вирішити простими рішеннями. Виборча кампанія Трампа була якісно сплетеною ілюзією.

Докладніше дивіться у сюжеті "Час. Підсумки тижня":

Нагадаємо, що 13 листопада, на ток-шоу "60 Minutes" на каналі CBS новообраний президент США Дональд Трамп заявив, що аж до 3 млн нелегальних мігрантів можуть бути депортованими зі Сполучених Штатів або потрапити до в'язниці.

Попередній матеріал
Саркофаг: над 4-м реактором ЧАЕС розпочато процес насування арки
Наступний матеріал
"И так поймут": чи вдасться зменшити кількість російської мови в українському телеефірі

Готується зустріч Петра Порошенка із Дональдом Трампом – Клімкін

Дональд Трамп назвав главу своєї адміністрації та головного радника

Трамп заявив, що хоче депортувати із США або ув'язнити 3 млн мігрантів

Трамп розповів, що допомогло йому виграти президентські вибори