Про перехід до парламентської системи управління оголосив президент Ємену

  Про поступовий перехід до парламентської системи управління державою оголосив президент Ємену - Алі Абдалла Салех. Для цього в країні проведуть конституційну реформу і ухвалять новий виборчий закон. Салех закликав також усі політичні сили країни сформувати уряд національної єдності.

  З відповідною заявою він виступив на мітингу в столиці країни - Сані, який транслювало державне телебачення. Політологи стверджують - президент, який управляє Єменом 32 роки поспіль, пішов на поступки, щоби заспокоїти протести прибічників опозиції. Але її представники вже відповіли СалЕху, що на реформи він зважився занадто пізно, і вимагають негайної відставки глави держави. Напередодні військові стріляли в протестувальників гумовими кулями поблизу столичного університету, поранень зазнали більше 100 людей. Всього під час масових заворушень у Ємені загинули близько 20 осіб.

  Алі Абдалла Салех, президент Ємену: "Обіцяю, що впродовж року ми проведемо конституційну реформу й почнемо перехід до парламентської системи формування кабінету міністрів. Для роботи над новим виборчим законом потрібно сформувати уряд національної єдності".

  Попередній матеріал
  Кореспондент ВВС: Лівійські військові робили з нами все, що хотіли
  Наступний матеріал
  Перші переговори між Сербією та Косово завершилися в Брюселі
  Теги:
  Loading...