Президент Сирії відкинув новий план урегулювання конфлікту, запропонований ЛАД

  Президент Сирії відкинув новий план урегулювання конфлікту, запропонований Лігою Арабських Держав. За ним, президент Башар Асад - мав передати владу віце-президентові, сформувати уряд національної єдності та призначити нові вибори.
  Сирійська опозиція - схвалила нову  дорожню карту і підтвердила, що готова дотримуватися усіх пунктів плану. Офіційний  же Дамаск назвав її грубим втручанням у внутрішні справи країни. Нагадаємо, заворушення у Сирії не припиняються з початку весни минулого року. У країні проводять масові акції протесту з вимогою відставки чинного президента. Влада - ці виступи жорстко придушує. З березня, за даними ООН, у Сирії загинули понад 5 тисяч мирних мешканців. 

  Хамад Бін Джассім Аль-Тані, міністр закордонних справ Катару: "Для мирного вреголювання сирійського конфлікту Ліга Арабських держав пропонує низку кроків. Офіційний Дамаск має протягом двох місяців сформувати уряд національної єдності, до якого увійдуть як представники влади, так і опозиція. У країні має початися підготовка до парламентських та президентських виборів.Чинний глава держави - повинен передати владу своєму віце-президентові. Тепер ми передамо цей  план до Ради Безпеки ООН".
  Попередній матеріал
  Другий тур президентських виборів чекає на мешканців Фінляндії
  Наступний матеріал
  Перша дитина під знаком Дракона народилася у Китаї
  Теги: