Президент Сирії назвав заворушення в країні "змовою"

  Масові заворушення у Сирії організовані змовниками, які хочуть розвалити країну - заявив президент Башар Асад. Він уперше з`явився на публіці від початку акцій протесту 18 березня.

  Як вважає президент, змова проти сирійського народу організована Ізраїлем та США. Утім, Асад упевнений, спроба розколу країни провалиться. Під час виступу Башар Асад пообіцяв провести реформи. Він уже прийняв відставку уряду і призначив колишніх міністрів виконувати обов`язки тимчасового уряду. Без змін залишилася однопартійна система правління у країні. Президент відмовився скасувати надзвичайний стан. Це було основною вимогою протестувальників. Масові виступи тривають у країні вже два тижні. Жорстоке придушення мітингів поліцією призвело до загибелі 60-ти людей.

  Башар Асад, президент Сирії: "Я звертаюся до вас у дуже непрості часи. Події, що розгортаються, випробовують нашу єдність, це перевірка, що повторюється час від часу через змови проти нашої батьківщини. Проте ми зможемо їм протистояти. Це зробить нас сильнішими".

  Попередній матеріал
  Сили Каддафі відтісняють повстанців до Бенгазі
  Наступний матеріал
  Виконком ФФУ не зміг обрати нового тренера національної збірної
  Теги: