Борис Джонсон
Борис Джонсон securityconference.de

Прем'єр Великої Британії назвав противників щеплень "божевільними"

  Читайте по-русски
  Посадовець вірить, що COVID-19 вдасться перемогти до середини 2021 року

  Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон назвав божевільними людей, які виступають проти вакцинації. Про це пише Lb.ua з посиланням на The Guardian.

  "Противники щеплень... Вони божевільні, вони божевільні", – заявив політик у п'ятницю під час візиту в одну з лондонських лікарень.

  Прем'єр наголосив, що він стурбований у зв'язку з можливою другою хвилею коронавірусу, однак вірить, що COVID–19 вдасться перемогти до середини 2021 року.

  "Хоч звідки б це з'явилося: від кажана, від ящірки чи звідкись іще – це жахливо бридка штука для людей. І я думаю, що до середини наступного року вона залишиться позаду", – сказав Джонсон.

  Як зазначає видання, британський уряд планує розширити програму безкоштовної вакцинації від грипу для людей віком від 50 років. Так Лондон розраховує зменшити кількість хворих, якщо в осінньо-зимовий період розпочнеться друга хвиля COVID-19.

  Джонсон закликав громадян не відмовлятися від щеплень.

  Нагадаємо у березні політик заразився коронавірусом. Він перебував у відділенні інтенсивної терапії шпиталю Сент-Томас. Після одужання прем'єр заявив, що через захворювання коронавірусом у нього зіпсувався зір.

  Попередній матеріал
  Смерть волонтера Кучапіна: в МВС кажуть, що мають свідка
  Наступний матеріал
  В анексованому Криму "суд" змушує Архієпископа Климента знести храм ПЦУ
  Loading...