Потужна повінь затоплює Бангладеш

  Не вщухають потужні повені у Бангладеш. Набільше потерпає північ країни. Загинули близько 130 людей, десятки тисяч родин - втратили житло.
  Сильні зливи у регіоні не вщухали понад тиждень. З берегів вийшли найбільші місцеві ріки - Брахмапутра та Ямуна. Висока вода заблокувала дороги. Відрізаними від навколишнього світу виявилися близько півмільйона людей. У регіоні працюють рятувальні бригади. Людей евакуюють до тимчасових притулків. За свідченнями очевидців, на північному сході країни - вода поступово почала спадати. Водночас на північному заході - ситуація погіршується.

  місцевий мешканець: "Я завжди мешкав на березі річки. Коли вода розмила берег, на якому стояв мій дім -  переселився на інший берег. Тепер тут - також неможливо  жити через паводок. І так щороку - щойно люди відбудуються - знову приходить висока вода, і залишає нас ні з чим".

  місцева мешканка: "У нашому регіоні рівень води почас знижуватися. Але під час цієї повені ми втратили геть усе. Грошей на відбудову немає, і незрозуміло, як тепер виживе наша родина".
  Попередній матеріал
  Столичному Бесарабському ринку - 100 років
  Наступний матеріал
  Лісові пожежі у США охоплюють нові території
  Теги: