Лісові пожежі у США охоплюють нові території

  Лісові пожежі у Сполучених Штатах охоплюють нові території. Джерела займання - зафіксували у штатах Юта та Монтана.

  Вогонь палає неподалік від Солт Лейк Сіті. Тисячам мешканців регіону  порекомендували евакуюватися. Ситуацію ускладнює спекотна та вітряна погода. З полум`ям борються сотні пожежників за допомогою спецтехніки та волонтерів. Між тим у штаті Колорадо за останні два тижні вигоріли сотні тисяч гектарів лісів. Вогонь знищив понад три сотні будинків. Натепер - вогнеборцям вдалося локалізувати більше половини джерел займань. Понад 30 тисяч місцевих мешканців, евакуйованих у розпал пожеж, почали повертатися до своїх домівок.

  Річ Харві, командир загону пожежників: "Ми локалізували понад 55 відсотків джерел займань. І це гарні новини. Але попереду ще чимало роботи. Зараз у регіоні працюють півтори тисячі вогнеборців, їм допомагає авіація. Робота не вщухає цілодобово".

  Річард Браун, шев пожежного відділку Колорадо Спрингс: "Прогнози натепер - втішні, але розслаблятися ще не час. Сильні пориви вітру можуть знову роздмухати полум`я, тож ми закликаємо усіх мешканців, що повернулися додому, бути вкрай уважними та обережними".

  Попередній матеріал
  Потужна повінь затоплює Бангладеш
  Наступний матеріал
  Форбс назвав найбільш високооплачуваних акторів Голлівуду
  Теги: