Сергій Кислиця
Сергій Кислиця Фото МЗС

Постпреда України при ООН обрано віцеголовою ЕКОСОР

  Читайте по-русски
  За минулий та поточний роки Програма розвитку ООН реалізувала проєктів в Україні на суму понад $300 млн

  22 липня постійного представника України при ООН Сергія Кислицю було обрано віцеголовою Економічної і Соціальної Ради ООН на 2020-2021 рр. Про це йдеться на офіційній сторінці Постійного представництва України при ООН у Facebook.

  ЕКОСОР – один із статутних органів ООН, який відповідає за координацію економічної та соціальної політики ООН. До її складу входять 54 держави, в т.ч. й Україна.

  "На фоні поширення пандемії COVID–19 моїм основним пріоритетом на посаді віцеголови стане активізація оперативної діяльності ЕКОСОР з метою надання підтримки постраждалим країнам. Йдеться як про реалізацію проєктів, спрямованих на боротьбу із новим коронавірусом, так і про посткризове економічне відновлення", – написав Сергій Кислиця.

  Дипломат зазначив, що на проєктну діяльність ООН щороку спрямовується близько $30 млрд.

  "Лише Програма розвитку ООН, яка працює в понад 150 країнах, оперує річним бюджетом у $5,8 млрд. За минулий та поточний роки ПРООН реалізувала проєктів в Україні на суму понад $300 млн", – додав постпред.

  Повідомляється, що у складі бюро ЕКОСОР, європейський регіон в якому представлятимуть Україна і Швейцарія, а головуватиме Пакистан, українська сторона також приділятиме особливу увагу просуванню гендерної рівності, зміцненню ролі жінок, посиленню соціального захисту найбільш вразливих категорій осіб, підвищенню енергетичної ефективності, вдосконаленню гуманітарного реагування та впровадженню сучасних технологій.

  Як повідомлялося раніше, в ООН прогнозують голод для майже чверті мільярда людей через пандемію коронавірусу.

  Попередній матеріал
  Ляшко спрогнозував, коли з'явиться вакцина від коронавірусу
  Наступний матеріал
  За заявою "Укравтодору": в облавтодор Дніпропетровщини пришла з обшуками СБУ
  Loading...