Фото із відкритих джерел

Польща вирішила перекинути танкову роту в Латвію

  Польща вирішила посилити танковий батальйон сил Північноатлантичного альянсу на території Латвії додатковими одиницями військової техніки

  Згідно з повідомленням польського оборонного відомства, в ході міжнародного форуму НАТО в Канаді міністру оборони Польщі подякували за рішення виділити танкову роту для зміцнення контингенту Альянсу в Латвії, передає видання "Новое время".

  Напередодні в НАТО вирішили підвищити рівень бойової готовності своїх військ і скоротити строки їх розгортання через російську загрозу.

  "Заступник міністра оборони Канади Джон Форстер подякував Польщі за виділення роти танків для батальйонної групи НАТО, основна група якої буде сформована військовими Канади", – йдеться в повідомленні міноборони Польщі.

  У травні 2016 року на тлі російської агресії проти України Альянс прийняв рішення розмістити чотири додаткові батальйони в Польщі та балтійських країнах, враховуючи напруженість у відносинах з Кремлем. Свої батальйони для зміцнення східного флангу НАТО виділять США, Велика Британія і Німеччина.

  Попередній матеріал
  У Каліфорнії хочуть провести референдум про вихід зі складу США
  Наступний матеріал
  Турецький уряд відкликав законопроект, який називали "легалізацією зґвалтувань неповнолітніх"

  Польща опинилась під прицілом російських ракет

  Путін пригрозив ракетними ударами по об’єктах НАТО, які "загрожують Росії"