YouTube

Польща опинилась під прицілом російських ракет

  У Калінінградській області Росія розмістила ракетну дивізію, що може вражати всі можливі цілі в Польщі

  Польща опинилася під прицілом російських ракет. Як повідомляють ЗМІ, Росія розмістила у Калінінградській області дивізію берегового ракетного комплексу "Бастіон", передає "Польське радіо". За словами експертів, озброєння, яким володіє новий підрозділ берегової охорони, дозволяє "закрити" всі можливі цілі у Польщі та в Данських протоках, що з'єднують Північне і Балтійське море.

  За інформацією агентства "Інтерфакс", дивізія системи "Бастіон" оснащена ракетами "Онікс". Комплекси цього типу дозволяють контролювати щонайменше 600 км берегової лінії. Вперше в бойових умовах росіяни використали їх кілька днів тому в Сирії.

  Експерти стверджують, що таким чином Москва підтвердила, що війну в Сирії вона сприймає як випробувальний полігон для нових видів озброєння. Сама ракета "Онікс" – це надзвукова ракета, призначена для ураження надводних кораблів. Ракету можуть випускати з установок на суші, з надводних і підводних кораблів, а також з літаків. Зброя характеризується високою швидкістю, стійкістю до обстрілу та електромагнітних перешкод.

  Нагадаємо, за даними американської розвідки, у жовтні Росія перекинула ракетний комплекс "Іскандер" до прикордонної з Литвою та Польщею території. Згодом у Польщі висловили глибоку стурбованість відповідним інцидентом.

  У НАТО ж різко розкритикували перекидання РФ ракетних комплексів "Іскандер-М". Росія ж заявила, що міноборони раніше неодноразово перекидало "Іскандери" в Калінінградську область і має намір робити це надалі "в рамках бойової підготовки".

  Попередній матеріал
  Масове отруєння: У Києві з потяга зняли 18 хворих дітей
  Наступний матеріал
  Презентація дослідження "Крим після анексії. Державна політика, виклики, рішення та дії" – відео
  Теги:
  Loading...

  Калінінград може стати найнебезпечнішим місцем у Європі - Independent

  У НАТО розкритикували перекидання російських "Іскандерів" під Калінінград

  На військовій базі ЗС РФ під Калінінградом вибухнуло 500 снарядів (фото, відео)