YouTube

Польща опинилась під прицілом російських ракет

  У Калінінградській області Росія розмістила ракетну дивізію, що може вражати всі можливі цілі в Польщі

  Польща опинилася під прицілом російських ракет. Як повідомляють ЗМІ, Росія розмістила у Калінінградській області дивізію берегового ракетного комплексу "Бастіон", передає "Польське радіо". За словами експертів, озброєння, яким володіє новий підрозділ берегової охорони, дозволяє "закрити" всі можливі цілі у Польщі та в Данських протоках, що з'єднують Північне і Балтійське море.

  За інформацією агентства "Інтерфакс", дивізія системи "Бастіон" оснащена ракетами "Онікс". Комплекси цього типу дозволяють контролювати щонайменше 600 км берегової лінії. Вперше в бойових умовах росіяни використали їх кілька днів тому в Сирії.

  Експерти стверджують, що таким чином Москва підтвердила, що війну в Сирії вона сприймає як випробувальний полігон для нових видів озброєння. Сама ракета "Онікс" – це надзвукова ракета, призначена для ураження надводних кораблів. Ракету можуть випускати з установок на суші, з надводних і підводних кораблів, а також з літаків. Зброя характеризується високою швидкістю, стійкістю до обстрілу та електромагнітних перешкод.

  Нагадаємо, за даними американської розвідки, у жовтні Росія перекинула ракетний комплекс "Іскандер" до прикордонної з Литвою та Польщею території. Згодом у Польщі висловили глибоку стурбованість відповідним інцидентом.

  У НАТО ж різко розкритикували перекидання РФ ракетних комплексів "Іскандер-М". Росія ж заявила, що міноборони раніше неодноразово перекидало "Іскандери" в Калінінградську область і має намір робити це надалі "в рамках бойової підготовки".

  Попередній матеріал
  Масове отруєння: У Києві з потяга зняли 18 хворих дітей
  Наступний матеріал
  Презентація дослідження "Крим після анексії. Державна політика, виклики, рішення та дії" – відео
  Теги:
  Loading...
  Калінінград може стати найнебезпечнішим місцем у Європі - Independent

  Калінінград може стати найнебезпечнішим місцем у Європі - Independent

  У НАТО розкритикували перекидання російських "Іскандерів" під Калінінград

  У НАТО розкритикували перекидання російських "Іскандерів" під Калінінград

  На військовій базі ЗС РФ під Калінінградом вибухнуло 500 снарядів (фото, відео)

  На військовій базі ЗС РФ під Калінінградом вибухнуло 500 снарядів (фото, відео)