samlib.ru

Калінінград може стати найнебезпечнішим місцем у Європі - Independent

  Дані про посилення "бойової потужності" Росії в Калінінградській області підігрівають страхи щодо можливих військових операцій Москви в Європі

  На думку видання Independent, російський ексклав, що знаходиться між Польщею і Литвою, в найближчому майбутньому може стати "найнебезпечнішим місцем у Європі", передає Delfi.

  Міністр оборони Польщі Антоній Мацеревич на цьому тижні висловив стурбованість через те, що в район Калінінграда були відправлені військові кораблі, оснащені крилатими ракетами великої дальності. На думку політика, цей крок Росії змінює баланс сил в регіоні.

  "Це явна причина для занепокоєння. Перекидання таких кораблів в Балтійське море змінює баланс сил", - наводить видання слова Мацеревича.

  Крім того, в жовтні в Калінінградській області були розгорнуті ракетні комплекси «Іскандер». Все це викликає побоювання, що на тлі зростаючої ворожості між Росією і Заходом даний регіон може перетворитися на гарячу точку, вважає видання.

  Нагадаємо, за даними американської розвідки, Росія перекидає ракетний комплекс "Іскандер" до прикордонної з Литвою та Польщею території. Згодом у Польщі висловили глибоку стурбованість відповідним інцидентом.

  Попередній матеріал
  У США спустили на воду новий атакуючий підводний човен
  Наступний матеріал
  У центральній Італії стався потужний землетрус

  У НАТО розкритикували перекидання російських "Іскандерів" під Калінінград

  Грибаускайте про "Іскандери": РФ демонструє силу та агресію проти Європи

  Росія перекидає ракетний комплекс "Іскандер" до прикордонної з Литвою та Польщею території - розвідка США

  Міноборони Польщі відреагувало на повідомлення про перекидання російських "Іскандерів"