navy.mil

У США спустили на воду новий атакуючий підводний човен

  Американські військово-морські сили офіційно прийняли на озброєння новий підводний човен USS Illinois (SSN 786) класу атакуючих підводних човнів, здатний забезпечувати спеціальні операції і наносити удари ракетами класу "Томагавк"

  Традиційний наказ на введення корабля в дію на базі ВМС в Гротоне (штат Коннектикут) віддала перша леді США Мішель Обама, передає "Укрінформ".

  "Повинна сказати, що цей момент для мене і радісний, і сумний одночасно, тому що сьогодні відзначається наша остання подія разом, принаймні, поки я - перша леді, і це є завершенням довгого шляху, який почався більше двох років тому", - сказала під час церемонії Мішель Обама.

  Перша леді відтепер має статус "хрещеної" підводного човна. Це означає, що вона продовжить брати участь в подіях, пов'язаних з кораблем, і зустрічатиметься з моряками та членами їх сімей в подальшому.

  Як відзначили в Пентагоні, USS Illinois належить до класу нових швидких атакуючих підводних човнів "Вірджинія" і є однією з найбільш технологічно розвинених платформ у світі.

  За офіційною інформацією, вартість нового американського підводного човна становить $2,7 млрд.

  Попередній матеріал
  НАЗК: в системі е-декларування зареєстрували понад 112 тис. документів
  Наступний матеріал
  Калінінград може стати найнебезпечнішим місцем у Європі - Independent

  У Батумі пройшли перші грузино-американські підводні навчання

  Підводні човни та авіація – у ГУР розповіли, яку саме техніку на сьогодні РФ перекинула у Крим