Карло Акутіс
Карло Акутіс Фото родини

Покровитель інтернету: Ватикан визнає святим 15-річного хлопця

  Читайте по-русски
  Серед католицьких святих дуже мало дітей

  Католицька церква збирається канонізувати підлітка Карло Акутіса, який у 2006 році помер від лейкемії в 15-річному віці. Про це повідомляє NBC News.

  Зазначається, що хлопця, який жив у Мілані, хочуть проголосити покровителем інтернету. За життя він любив програмування і відеоігри. Карло розробив перший онлайн-каталог євхаристійних чудессайт, на якому були зібрані всі чудеса, що відбулись у світі. Таким способом він хотів поділитися своєю вірою з іншими людьми.

  Хлопець був правовірним християнином і часто допомагав людям. Він розносив їжу бідним, роздавав нужденним кишенькові гроші, заступався за однокласників, яких ображали.

  Також підлітку приписують зцілення хлопчика з Бразилії, який вилікувався від рідкісної хвороби після того, як Карло помолився за нього. Це необхідне чудо, щоб хлопця можна було канонізувати.

  Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

  Карла беатифікують у жовтні в місті Ассісі, де він похований. Це підтвердить, що хлопчик потрапив у рай і може клопотати за тих, хто молиться від його імені. Також це останній крок перед зарахуванням до лику святих.

  На похороні Карла церква була "заповнена настільки, що багатьом людям довелося залишитися на вулиці", розповіла його мати. Потім католики з усього світу подали клопотання до Ватикану, закликаючи визнати підлітка святим.

  У Католицькій церкві є майже 10 тисяч святих, однак дітей серед них дуже мало.

  Нагадаємо, у 1998 році Ватикан визнав покровителем інтернету святого Ісидора Севільського, який жив у VI-VII століттях. Його вважають першим енциклопедистом, який справив значний вплив на історію середніх віків.

  Попередній матеріал
  На Івано-Франківщині через негоду 6 сіл відрізані від транспортного сполучення
  Наступний матеріал
  Наслідки пандемії та бездіяльності уряду: аеропорт "Київ" скоротить половину своїх працівників
  Loading...

  "Слуга народу" Третьякова вибачилася за свої висловлювання про "дітей низької якості"

  У Харкові активісти організували добровольчий рятувальний загін для пошуку дітей – сюжет

  На Сумщині 2-річну дівчинку вночі знайшли біля залізничного переїзду – поліція розшукує батьків

  "Гоу в державу, я створив": в Україні презентували "Просту Конституцію" для дітей

  "Неякісні діти і стерилізація жінок": Третьякова не звільнятиметься і від своїх слів не відмовляється

  "Діти низької якості": як "слуга" Третьякова ще місяць тому наговорила на скандал – реакції чиновників