Пірати ведуть Asian Glory в океан

  Проблеми виникли на судні Asian Glory, що у полоні сомалійських піратів. Корсари ведуть корабель, на борту якого 10-ро українців, - в океан. Про це 5-му каналу повідомив редактор видання "Морський бюлетень-Совфрахт" Михайло Войтенко.
  Він припускає, що розбійники хочуть використати Asian Glory, з більш як двома тисячами автівок на борту, як піратську базу. Усі судна у регоні попередили про небезпеку.   

  Михайло Войтенко, редактор видання "Морський бюлетень-Совфрахт": "Насколько мне известноєто первый случай, чтобы пираты выводили такое судно в индийский океан. Они выводят судна в качестве баз своих   в океан, но это как правило рыболовные суда.  Чтобы они выводи такое судно в индийский океан  - вот это очень странно и тревожно.  Банда, которая захватила Asian Glory, они заломила очень высокую цену. Это раз. Второе, банда начала прессовать экипаж.  возможно они вывели Asian Glory в океан не так с целью  использовать его в качестве пиратской базы,  как с целью оказать дополнительное воздействие  на судновладельца. Возможно они попытаются там устроить демонстрацию - взять часть автомобилей и выкинуть".   

  Судно Asian Glory захопили  у Індійському океані на початку січня. Він прямув із Сінгапуру у Саудівську Аравію. У складі екіпажу - 25 людей. Це громадяни Болгарії, Румунії, Індії та 10 українців. Корабель перевозив понад 2 тисячі автівок корейського виробництва.     
  Попередній матеріал
  Негода вирує по обидва боки Атлантики (репортаж)
  Наступний матеріал
  Ситуація на Гаїті станом на 31.01.2010 (репортаж)
  Теги: