Негода вирує по обидва боки Атлантики (репортаж)

  Від снігопадів та морозів потерпає східне узбережжя США. Не ліпша ситуація і в Польщі та Німеччині. Там зимова погода спричинила справжній транспортний хаос. У Німеччині вже загинули щонайменше троє людей.

  За добу в деяких американських штатах випало до тридцяти сантиметрів снігу. Засипає Вашингтон та увесь округ Колумбія. Небувалий снігопад у Північній Кароліні. Така зимова погода незвична для цього штату. Одразу ж різко зросла кількість автомобільних аварій. Адже розчищати дороги влада просто не встигає. Людей закликають не виїжджати без нагальної потреби. Напередодні надзвичайний стан запровадили у Північній Кароліні та в деяких районах Вірджинії.

  В багатьох штатах зачинені автомагістралі, особливо у гірських районах. В Міжнародних аеропортах скасовують рейси. Готуються до негоди і у Мері-ленді та Кентуккі. Ще раніше надзвичайний стан запровадили в Арканзасі, Оклахомі та Теннессі. Близька до критичної ситуація і в Німеччині. Там рятувати довелося навіть рятувальників. Черз негоду сталися щонайменше вісімдесят аварій. У багатьох містах не курсують трамваї та автобуси. Погоди не витримала навіть техніка. У Ростоку через холоди вийшли з ладу банкомати.

  На багатьох автобанах величезні скупчення машин. Порушена робота аеропортів. Утім, багатьом німцям негода не зіпсувала вихідні. У Гамбургу містяни влаштувати каток на місцевому озері Альстер. Ця водойма замерзає не частіше, ніж раз на десять років. А в Баварії більш як півтори тисячі сміливців влаштували купання в Дунаї.

  Дар`я Тарадай, 5 канал 

  Попередній матеріал
  Барак Обама відвідав баскетбольний матч
  Наступний матеріал
  Пірати ведуть Asian Glory в океан
  Теги: