Підготовка до Нового року завершується у Нью-Йорку

  Підготовка до Нового року завершується у Нью-Йорку. На шпилі хмарочоса, що на головній площі мегаполіса - встановили знамениту кришталеву кулю. За її допомогою - традиційно ведуть відлік останнім секундам року, що минає.
  За хвилину до півночі - куля рушить шпилем униз  і досягне найнижчої точки у мить, коли на східному узбережжі США - настане 2012 рік. За рішенням дизайнерів, цьогоріч вигляд кулі оновили. Змінили порядок розташування понад 2,5 тисяч кришталевих панелей на її поверхні. Блискучі грані склали в орнамент із назвою "Нехай буде дружба". Він  зображує людей, що узялися за руки. За попередніми оцінками, цьогоріч помилуватися на кулю та відрахувати останні секунди року на Таймс-Сквер прийде понад мільйон людей. Для них влада міста організує святковий концерт за участю зірок світового масштабу.

  Джеффрі Стросс, організатор світкування: "Тема цьогорічного малюнка на кулі - дружба. Дизайн - просто чудовий. Раніше ми вже зображали картини, присвячені любові, радості та сміливості. Такі картинки - відтворюють  наші найглибші сподівання на наступний рік. Цьогорічне святкування Нового року на Таймс-Сквер - буде ще масштабнішим, аніж зазвичай. Перед людьми  виступлять Леді Гага, Джастін Бібер, Пітбулль та інші зірки. А ще буде спеціальний китайський перфоманс під назвою "Танець Левів".
  Попередній матеріал
  Тисячі людей в Латинській Америці шикуються в черги біля дипломатичних представництв Іспанії
  Наступний матеріал
  Незвичайний напад у Австралії
  Теги: