Незвичайний напад у Австралії

  Незвичайний напад у Австралії. У звіринці міста Госфорд, поблизу Сіднея - тамтешній мешканець, крокодил на ім`я Елвіс атакував і захопив... газонокосарку.
  Очевидці кажуть схоже, хижак вирішив, що прилад претендує на його територію. Під час атаки зелений терорист втратив два зуби. Втім, це його не зупинило. Крокодил не відпустив косарку і затяг її до себе у басейн. Щоби відібрати її - працівникам знадобилося кілька годин. Це - вже не перша витівка Елвіса. Вік п`ятиметрового хижака понад півсторіччя. До зоосаду він потрапив після того, як  мешканці регіону почали скаржитися мовляв у лагуні Колетт - крокодил часто атакує рибальські човни. Хижака спіймали і помістили до зоопарку. Втім, його доглядачі зазначають: ув`язнення - бунтівного норову Елвіса не вгамувало. Він і досі подекуди намагається напасти на персонал звіринця.

  Тім Фолкнер, доглядач: "Спочатку треба було витягти з басейну косарку. Для цього - крокодила відволікли і заманили до іншого берега водойми. А потому - необхідно було ще виловити з води два зуби, які Елвіс втратив під час атаки. Вони - просто величезні!"
  Попередній матеріал
  Підготовка до Нового року завершується у Нью-Йорку
  Наступний матеріал
  Суд над Мубараком продовжать сьогодні в Каїрі
  Теги: