Російські військові golos.ua

Під виглядом тренувань командування російських військ активізувало свої підрозділи вздовж Азовського моря

  Командування російських окупаційних військ інтенсивно нарощує додаткові резерви озброєння, військової техніки, боєприпасів, пально-мастильних матеріалів та іншого військового майна

  Командування російських військ активізувало підготовку своїх підрозділів, які розташовані вздовж узбережжя Азовського моря. Про це сьогодні, 28 серпня, під час брифінгу зазначив речник Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк, повідомляє "УНІАН".

  "За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ інтенсивно нарощує додаткові резерви озброєння, військової техніки, боєприпасів, пально-мастильних матеріалів та іншого військового майна у районах розташування з’єднань і частин 1 АК ЗС РФ. Водночас, під керівництвом російських воєнних радників та інструкторів, у підрозділах 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ), дислокованих вздовж узбережжя Азовського моря, під виглядом тренувань з бойової готовності з виходом у місця виконання завдань, активізувалась підготовка десантних підрозділів, у т.ч. призначених для ведення морських операцій", –зауважив він.

  Як повідомляв 5.UA, Москва тисне на Україну, зокрема і через морські кордони. Військові кораблі Російської Федерації блокують торгові судна з інших країн, що прямують у вітчизняні порти.

  Попередній матеріал
  Директора Львівського бронетанкового заводу звільнили через "неефективні рішення"
  Наступний матеріал
  Україна попрохала, аби Рада Європи взяла участь у відборі суддів ВАС – постпред