Шеврон ЗС РФ
Шеврон ЗС РФ radiosvoboda.org

Міноборони РФ ненавмисно розсекретило втрати російської армії в 2012–2016-му роках

Після публікації даних у ЗМІ, оборонне відомство Росії заявило, що понад 80% страхових випадків відбувається в позаслужбовий час

Міністерство оборони країни-агресора Росії представило дані для учасників тендеру на страхування військовослужбовців, в яких наведена статистика смертельних випадків у армії за період від 2012-го до 2016-го років. Про це повідомляє "ЛІГАБізнесІнформ" із посиланням на російські ЗМІ.

Згідно з опублікованою інформацією, в 2012 році в ЗС РФ померло 630 військовослужбовців, у 2013 році – 596, у 2014 році – 790, у 2015 році – 626, у 2016 році – 393 особи.

У документах не зазначаються власне причини смерті 3035 військовослужбовців за цей п'ятирічний період. Варто звернути увагу, що найбільша кількість смертей російських військових припадає на 2014-й рік, коли збройні сили  РФ вторглися на територію України.

Колишній офіцер Міноборони РФ повідомив, що страхуванню підлягати і призовники, і контрактники, в тому числі – офіцери, тому зазначені в документах тендеру цифри стосуються всіх категорій військовослужбовців.

Після публікації цих даних у ЗМІ, оборонне відомство Росії заявило, що понад 80% страхових випадків відбувається в позаслужбовий час, поза розташуванням військових частин, і найчастіше ці випадки кваліфікують як нещасні випадки і побутові травми.

Дивіться також фотогалерею:

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Українці заощадили два мільйони гривень на "Чорній п'ятниці" в мережі MOYO.ua
Наступний матеріал
Російських найманців відправили з України і Сирії до Судану
Loading...