5 канал

Українці заощадили два мільйони гривень на "Чорній п'ятниці" в мережі MOYO.ua

  "Чорна п'ятниця" прийшла в Україну з США, де рітейлери вже багато років влаштовують розпродажі під назвою Black Friday

  Розпродаж Black Friday 2017 дозволив покупцям заощадити понад 2 млн гривень, замовивши товари зі знижками в мережі MOYO.ua.

  Покупці заощадили понад 2 млн гривень, зробивши замовлення в період дії "Чорної п'ятниці". Такі дані наводять аналітики компанії MOYO.ua за результатами розпродажу, що проходив на сайті та в роздрібних магазинах мережі.

  "Чорна п'ятниця" прийшла в Україну з США, де рітейлери вже багато років влаштовують розпродажі під назвою Black Friday. Їх суть зводиться до того, що магазини продають товари з істотними знижками, іноді навіть нижче закупівельних цін. Така "щедрість" обумовлена бажанням звільнити складські приміщення для нових товарів перед різдвяним сезоном. В останні роки також набирає популярність "Кіберпонеділок" – перший понеділок після Black Friday, в який влаштовуються розпродажі електроніки. MOYO.ua об'єднав "Чорну п'ятницю" і "Кіберпонеділок" в єдиний розпродаж, суттєво знизивши ціни більш ніж на 6 500 найменувань товарів.

  Максимальний розмір знижки на товари, які можна купити в Україні на Moyo.ua в період розпродажу досягав 75%. При цьому в середньому дисконт на ліквідацію складських залишків склав 50%, а на інші товари – 24%. З огляду на розміри знижок, багато товарів в MOYO.ua продавалися нижче закупівельних цін.

  Наприклад, електровелосипеди Xiaomi Yunbike C1 були доступні за ціною 7 999 гривень з кошиком або запасним акумулятором в подарунок. Ціна на цей велосипед до розпродажу становила 16 999 грн. Телевізор SAMSUNG 49MU6103, по акції був доступний за 19 999 грн при базовій ціні 28 199 грн, а навушники Beats New Studio продавалися за 3 299 грн, замість 5 999 грн.

  Розпродаж в мережі MOYO.ua стартував 17 листопада, за тиждень до Black Friday, і завершився у так званий Cyber Monday, 27 листопада. За 11 днів знижок покупці придбали десятки тисяч акційних товарів на мільйони гривень, сумарно заощадивши більше 2 млн грн завдяки чесним знижкам.

  Довідка про компанію:
  MOYO – мультиформатна мережа магазинів, що об'єднує стандартні роздрібні магазини і інтернет-магазин. Історія MOYO почалася в 2009 році, коли було відкрито перший роздрібний магазин. На сьогодні мережа MOYO налічує 60 магазинів і представлена в 31 місті України. Клієнти можуть купити товар в роздрібних магазинах, а також оформити замовлення в інтернет-магазині Moyo.ua.

  Попередній матеріал
  ГПУ та СБУ в рамках кримінальної справи прийшли з обшуком до Саакашвілі
  Наступний матеріал
  Міноборони РФ ненавмисно розсекретило втрати російської армії в 2012–2016-му роках
  Теги:
  Loading...