Фото Андрей Архипов / riavrn.ru

Під Воронежем поховали командира взводу псковських десантників

  У Воронезькій області поховали командира десантно-штурмового взводу 76-й псковської дивізії, загиблого при невідомих обставинах.
  А

  Як передає РІА "Воронеж", похорони Антона Короленка пройшли 25 серпня в одному із сіл Павловського району області, де живуть батьки загиблого.

  Як пояснив кореспонденту порталу начальник відділу військового комісаріату Воронезької області по місту Павловськ, Павловському і Верхнемамонскому районам Михайло Харківський, комвзводу Короленко загинув "при виконанні службових обов'язків 19 серпня".

  Де і за яких обставин це сталося, воєнком пояснювати не став. Родичі також не стали відповідати на запитання про це, назвавши інформацію "прихованою".

  У Антона Короленка залишилася дружина і маленька дочка.

  Портал приводить повідомлення дружини загиблого військового у соцмережі, в якому вона повідомляє про смерть Короленка. Однак згодом на сторінці з‘явилося спростування, а сторінка самого десантника була видалена.

  Раніше повідомлення про загибель десантника псковської дивізії Леоніда Кічаткіна з‘явилося на сторінці у соцмережі його дружини. Однак згодом там теж з‘явилося спростування, а по телефону жінка відповідала, що її чоловік живий.

  Між тим, журналісти знайшли на кладовищі села Вибути Псковської області могили Кічаткіна і ще одного військового, Олександра Осіпова. Дати смерті вказані відповідно 19 та 20 серпня.

  Родичі відмовилися коментувати закриті похорони і обставини загибелі десантників, а керівництво дивізії стверджує, що всі військові живі.

  Щодня з‘являються нові повідомлення від рідних військових 76-ї псковської дивізії про те, що ті уже понад тиждень не виходять на зв‘язок.

  Хоча кремлівські ЗМІ замовчують загибель військових, незалежні видання приводять все нові докази того, що російські десантники загинули на Сході України. Солдатів переправляють на Донбас нібито для участі в навчаннях, однак там вони дізнаються, що їм належить брати участь у військових діях проти української армії.
  Попередній матеріал
  Німецькі митники та фінансисти допоможуть Україні боротися с контрабандою та корупцією
  Наступний матеріал
  У Міносвіти поінформували щодо тривалості навчального тижня у школах
  Loading...