5.ua

Німецькі митники та фінансисти допоможуть Україні боротися с контрабандою та корупцією

  Німеччина надасть допомогу Україні у відновленні законної діяльності фіскальної сфери та у боротьбі з контрабандою. Про це повідомив представник митної кримінальної служби Німеччини Лотар Вьольмер під час офіційної зустрічі з першим заступником голови Державної фіскальної служби Володимиром Хоменком.


  Представники української та німецької служб обговорили актуальні питання співробітництва щодо протидії незаконному обігу підакцизних товарів та кримінальним правопорушенням у сфері оподаткування, правові та договірні основи співробітництва Державної фіскальної служби України та митної кримінальної служби Німеччини.

  Володимир Хоменко подякував за ефективну співпрацю Лотару Вьольмеру, який завершив свою роботу в Україні і представив свого наступника - Ральфа Малхіна.

  "Пропоную зробити наші зустрічі частішими, щоб більш тісно співпрацювати у питаннях боротьби з контрабандою", - сказав Володимимр Хоменко.

  Він також зауважив, що українські державні органи мають орієнтуватися у роботі на німецьких колег, оскільки "вони технологічно пішли далеко уперед, через що далеко не завжди запити від українських податківців можуть бути ефективно опрацьовані".

  "Має значення і те, що німецька податкова система значно ліберальніша за українську, отже нашим податківцям потрібні вагомі аргументи для реагування на запити від іноземних колег і перевірки підозрюваних підприємств", - додав Лотар Вьольмер.

  Він також пообіцяв Володимиру Хоменку будь-яку допомогу і підтримку митної кримінальної служби Німеччини в майбутньому.

  Крім того, повідомив німецький представник, міністерство фінансів ФРН вирішило надати Україні допомогу в податковій, економічній та фінансовій галузях, а також - в укріпленні кордону.

  "Вже наступного місяця можна чекати в Києві високу делегацію, з якою буде обговорюватися двостороння допомога від Німеччини", - сказав Вьольмер.

  Основою співпраці між Митним кримінальним управлінням ФРН та податковою міліцією є Протокол про надання адміністративним органам взаємної допомоги у вирішенні митних питань, який є невід’ємною частиною Угоди про партнерство та співробітництво між Європейськими співтовариствами і Україною та Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про співробітництво у сфері боротьби з організованою злочинністю, тероризмом та іншими злочинами середньої тяжкості, тяжкими та особливо тяжкими злочинами.

  Нагадаємо, зараз Генпрокуратура розслідує зловживання на Ягодинський митниці.
  Попередній матеріал
  Путін: переговори з Порошенком були позитивними, умови припинення вогню не обговорювалися
  Наступний матеріал
  Під Воронежем поховали командира взводу псковських десантників
  Loading...