Перші слова Строс-Кана після секс-скандалу

  Не було ані насилля, ані агресії - була моральна помилка. Такі перші слова Строс-Кана після секс-скандалу. Колишній голова Міжнародного валютного фонду визнав, що стосунки з покоївкою у нью-йоркському готелі Софітель таки були. Але усе було за згодою і без ґвалтування. У телеефірі Строс-Кан вибачився за прикрий інцидент перед рідними, близькими, друзями та усім французьким народом.

  Стросс-Кан тримав паузу майже два тижні після повернення на батьківщину зі США. Для першого відвертого інтерв`ю колишній голова Міжнародного валютного фонду обрав телеефір каналу Ті-Еф-Один. Каверзних питань йому не ставили, позаяк ведуча програми - Клер Шазаль давня подруга дружини Стросс-Кана - Анни Сінклер. Перше, чим поцікавилася - що насправді сталося у готелі Софітель 14 травня? Адже дотепер лунали лише версії адвокатів та самої покоївки.

  Домінік Стросс-Кан: "Що сталося? Те, що сталося, не можна назвати насиллям, застосуванням сили, проявом агресії або іншими протиправними діями. Це не мої слова. Це слова прокурора. Те, що сталося, було моральною помилкою і проявом слабкості перед моєю дружиною, дітьми, друзями і французьким народом, який пов`язував надії з моїм ім`ям, а я втратив шанс".

  Про втрачений шанс Домінік Стросс-Кан наголосив не випадково, він із прикрістю визнав, що через цей скандал не лише втратив посаду голови МВФ, а й вибув із президентських перегонів.

  Домінік Стросс-Кан: "Так, я хотів бути кандидатом, адже вважав, що посада у МВФ давала мені гострий погляд на справжню ситуацію у Франції. Я думав, що справді зможу бути корисним. Тепер усе позаду. Але я вважаю, що країні потрібна перемога соціалістів".  

  Відверто - про минуле, але не про майбутнє. На запитання, що він робитиме далі, Строс Канс - не відповів. Відтак, французи сприйняли його публічний виступ, як черговий піар.

  Житель Франції: "Мені здається, він не був до кінця відвертим і чесним. Навпаки, відповідав на запитання, ніби підготував відповіді заздалегідь".

  Житель Франції: "Це був правильний крок з боку Стросс-Кана - з`явитися в телефірі і пояснити усе. Приємно, що він набрався мужності і визнав, що інцидент був помилкою".

  Домінік Стросс-Кан опинився у центрі сексуального скандалу у травні, коли покоївка готелю Софітель у Нью-Йорку звинуватила його у нападі і зґвалтуванні.  Голову Міжародного валютного фонду затримали  в аеропорту, коли він хотів вилетіти до Франції. Кілька тижнів він провів за ґратами, а згодом його перевели під домашній арешт. Зрештою американська феміда визнала Стросс-Кана невинним, пославшись на те, що покоївка дуже багато брехала під час судових слухань.

  Ганна Ільїних, "5 канал"  

  Попередній матеріал
  Щонайменше 26 людей загинули під час демонстрації у столиці Ємену
  Наступний матеріал
  На Закарпатті стартував фестиваль "Гуцульська ріпа"
  Теги: