Перші позови проти скандального декрету єгипетського президента розглянуть 4 грудня

  Перші позови проти скандального декрету єгипетського президента місцева Феміда розгляне четвертого грудня - розглядатиме вимогу скасувати Конституційну декларацію, яка надає Мохамеду Мурсі виняткові повноваження.

  Зокрема, згідно з документом, рішення президента не підлягають оскарженню навіть у судових інстанціях. Саме тому позивачі не знають, чи матиме взагалі силу вердикт адміністративного суду, у разі якщо він задовольнить їхню скаргу. Декрет президента, виданий у четвер - спричинив масові протести. Опозиція - не розходиться із площі Тахрір і на вівторок скликає "марш міліонів". Главу держави звинувачують у спробі знівелювати здобутки революції та узурпувати повноваження. Сам Мухамед Мурсі заявляє протилежне і називає документ "захистом" від противників нової влади. За словами глави держави декрет діятиме лише до ухвалення нової конституції та обрання нового парламенту.

  Перший чоловік: "Мурсі повинен скасувати усі свої рішення. І те, що він називає конституційною декларацією". 

  Другий чоловік: "Ми вимагаємо, щоб президент прислухався до людей, які його обрали. Він повинен захищати народ, а не робити те, що йому подобається".

  Попередній матеріал
  Із сільским головою Малого Маяка прощаються односельці [відео]
  Наступний матеріал
  В будинку на вулиці Мазепи у Києві опалення мають поновити вже сьогодні надвечір
  Теги: