Із сільским головою Малого Маяка прощаються односельці [відео]

  Із сільським головою Малого Маяка, що в Криму Леонідом Маликом - прощаються односельці. Напередодні чоловік випав із третього поверху клінічної лікарні Сімферополя. За попередньою версією правоохоронців - він скоїв самогубство. Однак колеги і односельці у таке не вірять.

  Новина про самогубство Леоніда Малика сколихнула увесь Малий Маяк, де загиблий займав посаду сільського голови вже понад 6 років. В те, що він сам собі вкоротив віку - односельці не вірять. Колеги чільника запевняють, він мав міцну психіку. Поганого самопочуття у чиновника не помічали, а тому не розуміють, як він опинився у лікарняній палаті.

  Світлана Сячіна, секретар сільської ради: "Это был человек сильный духом и не укладывается, что он на такое мог пойти+ проверок было очень много, но мы к этому привикли и нормально реагировали, всегда предоставляли документы".

  Перевірки в сільраді тривали через порушення кримінальної справи проти Малика. У травні цього року Прокуратура Криму звинуватила його в перевищенні службових повноважень та у земельних махінаціях .

  Наталя Бояркіна, пресс-секретар Прокуратури АРК: "Месяц назад Прокуратурой крыма было направлено в суд уголовное дело по факту незаконного выделения земли на территории заказника Айю-Даг. На днях состоялось первое заседание по уголовному делу".

  Ніна Карпачова, колишній омбудсмен України, допомогла Малику перевестися із Строганівської психіатричної лікарні до неврологічного відділення клінічної лікарні Сімферополя. Запевняє, загиблий був у абсолютно адекватному стані. А тому інцидент пов’язує із намаганням когось усунути Малика з посади сільського голови.

  Ніна Карпачова, Уповноважений Верховної Ради з прав людини (1998-2012): "Його посада комусь знадобилася і тривалий час його пресували-або піди, або порушимо кримінальну справу. Якимось чином, юристка цієї сільради вивезла його, як це уже відомо, в Сімферополь, на машині. Чомусь він опинився в психіатричній лікарні. Людину обколували усю ніч, застосували смірітєльную рубашку, скрутивши руки-ноги вєрьовками. Його дійсно потім вдалося перевести в обласну лікарню в неврологію".

  В обласній лікарні Сімферополя, де загинув Малик, його діагноз не розголошують. За неофіційною інформацією,  у пацієнта нібито був загостренний психоз. Зі слів медиків, сільський голова пробув у лікарні 10 діб. А потім вистрибнув із вікна туалету на третьому поверсі.

  Олена Садогурська, заступник директора КРУ "Університетська клініка": "Вчера около 11 часов пациент неврологии совершил суицид. Немедленно врачи начали  оказывать реанимационную помощь больному, но к сожалению травмы оказались несовместимыми с жизнью.  В числе очевидцев происшествия был родной брат больного,который не смог предвидеть случившегося".

  Нині ж за фактом основної версії - самогубство - триває досудове розслідування. Прокуратура вже допитала медиків та родичів.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Працівники текстильної галузі вийшли на акцію протесту в Бангладеш [відео]
  Наступний матеріал
  Перші позови проти скандального декрету єгипетського президента розглянуть 4 грудня
  Теги: