В будинку на вулиці Мазепи у Києві опалення мають поновити вже сьогодні надвечір

  В будинку на вулиці Мазепи у Києві, де минулого тижні сталася пожежа, опалення мають поновити вже сьогодні надвечір. Про це "5 каналу" повідомили в КМДА. А вже завтра фахівці почнуть ремонтувати покрівлю будинку. Вона постраждала від пожежі найбільше.

  Вдень біля будинку на Мазепи, 3 повно міліції. Навколо - обмежувальна стрічка. Всередину правоохоронці не пускають. Кажуть, там саме працюють ремонтні бригади. Підключають квартири до опалення.

  Юрій, представник підрядної організації: "Опалення исправляем".

  Пожежа сталася у ніч з 20 на 21 листопада. Загоряння виникло на горищі будинку. Через дерев`яні перекриття вогонь швидко охопив покрівлю будинку площею шістсот квадратних метрів. У результаті вигоріли 9 квартир. Десять мешканців змушені були переселитися.
  У цієї жінки вщент згоріла художня майстерня. Разом з документами та усіма речами. Вона, як і решта погорільців, шоковані пожежею і втратою майна.

  Місцева мешканка: "Потом, хорошо? Немножечко подождите, я приду в себя. Ребята подождите хорошо?"

  Квартири на верхніх поверхах постраждали не лише від вогню, а й від води, якою гасили полум`я -  кажуть мешканці будинку. Нині їхні помешкання залиті водою. Однак у мерії упевнені -  пожежники діяли професійно.

  Віталій Пшеничний, начальник ГУ з питань надзвичайних ситуацій КМДА: "Покрівля дерев`яна стара, і дуже важко було справитися з вогнем.якби вони так не діяли то ситуація могла бути набагато гірша. я вважаю, що вони діяли згідно тих правил, які сьогодні є".

  МНСники вже підвели напругу до першого та другого під`їздів будинку. Надвечір тут почнуть монтувати підйомник і лагодити дах. У мерії запевняють - загрози для мешканців, які нині знаходяться у будинку - немає. А рятувальники чергуватимуть там цілодобово. Причини загоряння зараз з`ясовуються.
   
  Ганна Рибалка, Іван Наконечний, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Перші позови проти скандального декрету єгипетського президента розглянуть 4 грудня
  Наступний матеріал
  Затвердити Генплан розвитку Києва до 2025 року можуть навесні
  Теги: