5.ua

Перші безпілотники ОБСЄ прибувають в Україну у неділю

  Перші два безпілотника для спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі прибудуть в Україну 5 жовтня. В комплект входять самі безпілотники і базова станція.


  Про це  3 жовтня повідомив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Прокопчук.

  За його словами, ще два безпілотника прибудуть в Україну до середини жовтня. Чотири безпілотника - це не остаточна кількість, "проводяться переговори про залучення можливостей окремих країн".

  Так, Франція і Німеччина вже попередньо пообіцяли додаткові безпілотники для спецмиссии ОБСЄ. Крім того, розглядається можливість використання і інший моніторингової апаратури, щоб збільшити моніторингові можливості ОБСЄ - відеокамер, супутникового зв'язку, супутникових знімків.

  Нагадаємо, президент Петро Порошенко заявив, що ОБСЄ затримує передачу Україні безпілотників. За словами президента, попередні домовленості передбачали, що обіцяні ОБСЄ апарати вже повинні були бути в України.

  Раніше повідомлялося, що перші безпілотні апарати, які будуть контролювати виконання режиму припинення вогню і процес відведення важкої артилерії і систем залпового вогню почнуть поставлятися в Донбас 26 вересня.
  Попередній матеріал
  Генпрокуратура розпочала кримінальне провадження за нецільове використання 100 млн грн з бюджету
  Наступний матеріал
  Уряд пропонує місцевій владі встановлювати додаткові ставки на підакцизний товар
  Теги:
  Loading...