5.ua

Уряд пропонує місцевій владі встановлювати додаткові ставки на підакцизний товар

  Урядом пропонується підвищити фіскальну самостійність місцевих бюджетів. У зв’язку з чим пропонується надати право місцевим бюджетам, місцевим громадам для вирішення виключно питань громади встановлювати додаткову ставку акцизу на підакцизний товар: алкоголь, тютюнові вироби та нафтопродукти.


  Про таке  3 жовтня під час прес-конференції зазначив заступник Міністра фінансів України Денис Фудашкін.
  За словами чиновника, при цьому передбачено, що в Податковому кодексі буде зазначено лише максимальну ставку цього податку.

  "Якщо громада вирішить, що цей податок їй потрібен для того, щоб покращити умови лікарень, шкіл та будь-яку іншу інфраструктуру, вони зможуть ввести даний податок на своїй території отримувати додаткові ресурси незалежно від позиції центрального Уряду", - пояснив Денис Фудашкін.

  Також є ініціатива саме на місцевому рівні визначати розмір податку на нерухоме майно. Крім того, пропонується оподатковувати і комерційну нерухомість.

  "Місцевим громадам надаються досить широкі повноваження з визначення ставки на різні об’єкти нерухомості. А також саме місцеві громади, на наш, погляд повинні визначати, який обсяг пільг повинен бути передбачений для громадян, які проживають у цій громаді", - роз’яснив Денис Фудашкін.
  Попередній матеріал
  Перші безпілотники ОБСЄ прибувають в Україну у неділю
  Наступний матеріал
  У Миколаєві відкрили алею на честь героя, загиблого на Сході
  Теги:
  Loading...