5.ua

Генпрокуратура розпочала кримінальне провадження за нецільове використання 100 млн грн з бюджету

  Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за зловживання владою або службовим становищем за фактом використання посадовцями Міністерства регіонального розвитку 96 млн грн бюджетних коштів не за цільовим призначенням.

  Відповідну інформацію 3 жовтня повідомила прес-служба ГПУ.

  Зокрема повідомляється, що вказане правопорушення було виявлено відділом захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері Генеральної прокуратури України під час перевірки законності витрачання Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України бюджетних коштів на протизсувні та берегоукріплювальні роботи.

  В ГПУ установлено, що "у 2011-2012 роках посадовці Міністерства делегували повноваження Кримському республіканському підприємству "Протизсувне управління" та визначили його одержувачем коштів і замовником робіт із берегоукріплення та протизсувних робіт на Чорноморському узбережжі Криму в районі селища Форос для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного характеру",- зазначили у відомстві.

  Однак, бюджетні кошти в сумі 96 млн грн використано не за цільовим призначенням, а на поліпшення умов експлуатації державних дач та якості послуг з курортного обслуговування.

  Відомості про зазначене кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
  Попередній матеріал
  В США вперше показали новий ударний вертоліт Sikorsky S-97 Raider
  Наступний матеріал
  Перші безпілотники ОБСЄ прибувають в Україну у неділю
  Теги:
  Loading...