Арсен Аваков і Кім Чон Ян
Арсен Аваков і Кім Чон Ян 5.ua

"Переміг здоровий глузд": Президентом Інтерполу обрали представника Південної Кореї

  Термін його повноважень становитиме два роки

  Новим президентом Міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерпол) обрали Кім Чон Яна (Kim Jong Yang) – представника Південної Кореї. Про це повідомляє Інтерпол у Twitter. Раніше він виконував обов'язки керівника організації.

  "Кім Чон Ян з республіки Корея був обраний президентом Інтерполу (2-річний термін)", – йдеться в повідомленні.

  Також про це повідомляє міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. З його слів, на підтримку представника Південної Кореї був відданий 101 голос, а за його суперника, представника Росії та віце-президента Інтерполу Олександра Прокопчука – лише 61.

  "Ця битва виграна. Дякую всім. Слава Україні! 101-61 на користь здорового глузду! ", – написав український урядовець на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

  Перед тим він повідомив, що за результатами першого туру виборів президента Інтерполу представник Південної Кореї набрав 60,5% голосів, представник РФ – 39,5%.

  Нагадаємо, раніше Аваков заявляв, що Україна готова вийти з Інтерполу, якщо його очолить генерал РФ.

  Довідково: на посаду голови Інтерполу претендував ветеран російського МВС і зовнішньої розвідки РФ Олександр Прокопчук. За даними українських правоохоронців, кадрового співробітника російської розвідки впровадили в Інтерпол задля шпигунства.

  Попередній матеріал
  На Донбасі знищено чотирьох бойовиків, серед українських бійців втрат немає – ООС
  Наступний матеріал
  Каліфорнії загрожує нова потужна стихія
  Loading...