Інтерпол
Інтерпол espreso.tv

Україна готова вийти з Інтерполу, якщо його очолить генерал РФ – Аваков

  Київ готовий призупинити членство у Міжнародній організації кримінальної поліції, якщо президентом оберуть ветерана російської розвідки Олександра Прокопчука

  Якщо президентом Інтерполу стане представник Російської Федерації, то Україна може призупинити членство в міжнародній організації. На цьому наголосив вітчизняний міністр внутрішніх справ на сторінці у Facebook.

  Арсен Аваков зробив таку заяву перед голосуванням за нового голову. Відбудеться воно 21 листопада під час 87-ї сесії Генеральної асамблеї Інтерполу в Дубаї. Чільник МВС наполягає – можливе президентство Росії в Інтерполі є абсурдним і суперечить духу та цілям організації.

  Аваков наголосив – у разі, якщо доводи України не будуть почуті та головою таки оберуть росіянина – Київ діятиме рішуче. Раніше міністр МВС називав таку перспективу гібридною загрозою для всього світу. Адже РФ зловживає можливостями Інтерполу для боротьби та переслідування політичних опонентів.

  Нагадаємо, на посаду голови Інтерполу претендує ветеран російського МВС і зовнішньої розвідки РФ Олександр Прокопчук. За даними українських правоохоронців, кадрового співробітника російської розвідки впровадили в Інтерпол задля шпигунства.

  Попередній матеріал
  "Живі гроші" на рахунок: в Україні починається повна монетизація субсидій
  Наступний матеріал
  На Закарпатті протестувальники перекрили трасу "Київ – Чоп"
  Loading...