Передвиборна лихоманка у Венесуелі

  Передвиборна лихоманка у Венесуелі. На вулиці вийшли тисячі прихильників головних кандидатів на посаду глави держави - чинного президента Уго Чавеса та його суперника - опозиціонера Енріке Капрілеса.
  Чавес виступив перед тисячами мешканців штату Кохедес. Капрілес, своєю чергою - зібрав сотні прибічників серед племен штату Амазонас. Свою передвиборну риторику він побудував навколо захисту інтересів корінного населення. Більшість опитувань - прогнозують перемогу чинному президентові. Втім, соціологи попереджають: для Чавеса це буде нелегко. Адже його опонент веде набагато активнішу кампанію. З початку перегонів Чавес відвідав близько двох десятків міст та сіл Венесуели, а Капрілес - понад три сотні. Президентські вибори в країні відбудуться наприкінці цього тижня.

  Уго Чавес, президент Венесуели: "Я ніколи вас не підводив, усі ці роки - був з вами. Можливо, допускав помилки, але завжди був готовий тяжко працювати, щоби їх виправити. Тож якщо хочете справедливості, доступних освіти та медицини і заможного майбутнього - голосуйте за Чавеса!"

  Енріке Капрілес, кандидат у президенти Венесуели: "За 14 років при владі Чавес нічого не зробив для корінного населення країни. Я готовий усе змінити. Усього за один рік за допомогою конструктивного діалогу і змін до законодавства країни - індіанці отримають у власність землі, які належать їм по праву".
  Попередній матеріал
  Креативний спосіб боротьби з фінансовою кризою вигадали італійці
  Наступний матеріал
  Скасування законопроекту про наклеп привітав Генсек Ради Європи [відео]
  Теги: