Креативний спосіб боротьби з фінансовою кризою вигадали італійці

  Креативний спосіб боротьби з фінансовою кризою вигадали італійці. У Флоренції відкрився ресторан, розрахунки у якому - проводять на бартерній основі.

  Щоби пообідати у закладі грошей не потрібно узагалі. Достатньо принести до кухні ресторану певну кількість продуктів. А шеф-кухарі в обмін на них - накриють стіл. Нововведення здобуло популярності серед мешканців міста. Щоби пообідати у бартер-ресторані люди збираються великими компаніями.  Кажуть - так вигідніше. А ресторатори запевняють: обмін продуктів на готові страви стародавня флорентійська традиція.

  Донелла Фаджоллі, власниця ресторану: "Ідея відкрити такий заклад була реакцією на реалії нинішнього життя. У багатьох людей просто немає грошей, щоби витрачати їх на ресторани. Тож ми вирішили повернутися до перевіреної часом бартерної системи. Наша назва - Майала - це тосканська ідіома, що означає "скрутні часи".

  Розелла Теста, відвідувачка ресторану: "Я прийшла сюди з другом. Чудово, що можна розрахуватися бартером. Ми принесли  пляшку червоного і пляшку білого вина. Віддали його на кухню, а натомість - отримали смачну вечерю. Гадаю, це просто геніальна система не лише для Флоренції, а й для усієї Італії у часи кризи".

  Попередній матеріал
  "Київводоканал" відзначив 140-річчя незвичними змаганнями [відео]
  Наступний матеріал
  Передвиборна лихоманка у Венесуелі
  Теги: