"Київводоканал" відзначив 140-річчя незвичними змаганнями [відео]

  Латання пошкоджених труб на швидкість - це не вид спорту, але в ньому вже змагаються столичні водопровідники. "Київводоканал" відзначив 140-річчя незвичними змаганнями слюсарів, сантехніків, зварювальників та столярів. Як це було бачив Андрій Ковальов.

  Це не футбольні вболівальники, а працівники столичного водоканалу. Сьогодні не на робочому місці, бо вболівають за команди аварійних бригад, які змагаються у професійній майстерності. Змагаються чотири бригади водопровідного господарства київського водоканалу. Адміністрація заспокоює: якщо зараз десь прорве трубу -  її буде кому залатати.

  Володимир Дараган, начальник водопровідного господарства ПАТ "АК "Київводоканал": "У нас у кожному підрозділі єсть чергові бригади, які виконують роботу на протязі доби".

  Змагаються не лише на швидкість, але й на якість. На всі помилки вкаже струмінь води.

  Андрій Ковальов, "5 канал": "Зазвичай столичним водопровідникам доводиться латати розірвані труби, сидячи у воді в глибокому котловані за несприятливих погодних умов. Ці ж умови змагань називають комфортними".

  Для цього вдягають гумові захисні костюми, адже інколи доводиться працювати і по пояс у воді.

  Умови змагань хоч і комфортні, але наближені до бойових. Вода періщить, як під час справжньої аварії. А в цьому казані не суп, а розплавлений свинець - ним будуть латати чавунні труби. Бідкаються майстри, що з такими трубами найбільше проблем бо ті не піддаються зварюванню і найчастіше рвуться, бо старі, років може по п`ятдесят, а може і більше, а її строк експлуатації - 30, 40 років.

  З такими завданнями, як на конкурсі - столичні водопровідники зіштовхуються щодня на вулицях. Кажуть - роботи завжди вистачає, адже довжина водопровідних мереж у Києві понад чотири тисячі кілометрів.

  Андрій Ковальов, Сергій Клименко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Масштабна аварія у Перу: 22 людини загинули
  Наступний матеріал
  Креативний спосіб боротьби з фінансовою кризою вигадали італійці
  Теги: