Скасування законопроекту про наклеп привітав Генсек Ради Європи [відео]

  Скасування законопроекту про наклеп привітав Генсек Ради Європи. Турбйорн Ягланд закликав владу до діалогу з медіа, аби вирішити це питання. Відкликання документу радісно зустріли й столичні журналісти.

  Зранку вони планували знову мітингувати під парламентом, доки депутати не відкличуть скандальний документ. Утім, акція протесту вийшла рекордно короткою. Дії народних обранців журналісти назвали своєю перемогою та пообіцяли не розслаблятися. Напередодні представники ЗМІ провели під будівлею комітетів Верховної Ради велелюдний мітинг. У руках вони тримали чисті аркуші паперу, що символізують порожні шпальти видань.

  Світлана Заліщук, громадська діячка: "Після того, як було закон ухвалено у першому читанні, журналістська громада змогла зібратися, скооперуватися, після багатьох років показати, що це неможливо, неприпустимо".

  Єгор Соболєв, журналіст: "Всі побачили, і я думаю - Парламент у першу чергу, що вони мають справу з організованою грізною силою. Реально тут були головні редактори, тут були зірки, тут були найкращі репортери, тут були журналісти -початківці. Я думаю, що це дало результат".

  Попередній матеріал
  Передвиборна лихоманка у Венесуелі
  Наступний матеріал
  Виставку дитячих іграшок радянської доби влаштували в Харкові [відео]
  Теги: