Виставку дитячих іграшок радянської доби влаштували в Харкові [відео]

  Виставку дитячих іграшок радянської доби влаштували в Харкові. Колекцію зібрав тамтешній історик і реставратор Валерій Лейко. Експозицію облаштували у галереї "Мистецтво Слобожанщини".

  Ляльки, пластмасові солдатики, конструктори, кінопроектор - мрії радянських дітей тепер можна побачити на виставці у Харкові. Колекцію іграшок зібрав місцевий історик і реставратор Валерій Лейко.

  Валерій Лейко, автор виставки: "Представляете, это те рыцари, которыми мы игрались тридцать лет назад. Такая радость была. И даже тот человек, который сейчас живет в Америке, не представляет, что сейчас его рыцари вот здесь, на этой выставке. Такой, знаете, привет из детства".

  Сучасні діти зі старими іграшками ладнають не дуже. Але зібраний ще в сімдесятих роках минулого сторіччя корабель натиску допитливих відвідувачів не витримує.

  Сучасним дітлахам зрозуміліші і ближчі новомодні забавки

  Микита, відвідувач виставки: "У меня есть конструктор "Лего" классный, он как трансформер. Можно самолет из него сделать, а потом превратить в робота".

  Утім, кажуть організатори виставки, попри сучасні електронні та комп`терні ігри цікавість до старих забавок у більшості дітей не зникла. У набагато більшому захваті від експозиції — дорослі.

  Олег Федоренков, відвідувач виставки: "Дело в том, что тут много таких интересных вещей, которые у меня в детстве были. На фотографиях видел вещи, о которых я мечтал. В том зале машинка и как сейчас для многих мечта личный автомобиль, и тут есть автомобиль детский такой, педальный, ну это был".

  Мрія Валерія Левка  - створити музей радянської іграшки. А ще історик планує повезти свою колекцію в турне українськими містами.

  Світлана Сірик, Вячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Скасування законопроекту про наклеп привітав Генсек Ради Європи [відео]
  Наступний матеріал
  Дамаск звинувачує Захід у втручанні в сирійський конфлікт
  Теги: