Папа Римський прийняв у Ватикані канцлера Німеччини Ангелу Меркель: про що говорили

Меркель обговорила з Папою порядок денний G20

Папа Римський прийняв у Ватикані канцлера Німеччини Ангелу Меркель. Коментар про це Меркель після аудієнції написала в Twitter офіційного представника федерального уряду.

Особиста аудієнція очільниці Німеччини тривала близько 40 хвилин. Говорили про саміт "Великої двадцятки", який відбудеться в Гамбурзі наступного місяця. А також про проблеми зміни клімату.

Зауважимо, що понтифік порушив неписану традицію не проводити особистих зустрічей із лідерами держав, які ведуть передвиборну кампанію, щоб зберегти нейтралітет.

А Ангела Меркель вирішила не дотримуватись правил дрес-коду у Ватикані. На зустрічі з Папою канцлерка була з непокритою головою і у білій блузці. Тоді як у білому до понтифіка можуть з'являтися лише члени королівських родин з католицьких країн. Після зустрічі з понтифіком Меркель наголосила на важливості міжнародного співробітництва.

"Я мала честь провести особисту аудієнцію з Папою як господар саміту G20 у Гамбурзі. Ми обговорили порядок денний. Він заснований на принципі багатостороннього співробітництва. Ми не зводимо стіни, а мусимо руйнувати їх, щоб сприяти процвітанню, багатству і захищати честь та гідність людей. Папа підтримав мене і закликав продовжувати зусилля в цьому напрямку, а також відстоювати міжнародні домовленості, зокрема Паризьку кліматичну угоду. Ми знаємо, що США, на жаль, виходять з неї".

Дивіться також фотогалерею за темою:

Другий день саміту G7: як це було – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Окупанти ввечері обстріляли житлові квартали Бердянського, виникла пожежа – СЦКК
Наступний матеріал
"Марш рівності" у Києві охороняють 5 тис. правоохоронців – центр перекрито
Loading...

Папа Римський назвав Гузара одним з найшанованіших моральних авторитетів

Зеркаль розповіла, коли має відбутися зустріч у Нормандському форматі

Зеркаль пояснила головну риторику Меркель щодо Трампа