папа Римський Франциск
папа Римський Франциск скріншот

Папа Франциск відреагував на загострення конфлікту між Ізраїлем та Палестиною

Читайте по-русски
Понтифік також закликає міжнародну спільноту посприяти встановленню миру на святій землі

Зупинити збройне протистояння між сектором Ґази та Ізраїлем закликав папа Римський Франциск. Він назвав страшною кількість загиблих унаслідок конфлікту і просить негайно розпочати мирний діалог.

Папа згадав також, що від міжусобиць між євреями та арабами страждають ізраїльські міста. І назвав це такою раною для мирного співіснування мешканців, яку буде важко зцілити, якщо відтягувати мирні переговори. Понтифік також закликає міжнародну спільноту посприяти встановленню миру на святій землі.

"Я стежу за тим, що відбувається на Святій Землі із глибоким занепокоєнням. За останні кілька днів збройні протистояння між сектором Ґази та Ізраїлем загострилися. І вони ризикують перерости у спіраль смерті та руйнувань. Багато людей – поранені. Багато невинних – загинули, серед них і діти. Це жахливо. Неприйнятно. Їхня смерть – ознака того, що люди не хочуть будувати майбутнє, а хочуть його знищувати. Помолімося за мир, особливо за дітей. Помолімося за мир до Королеви миру", – закликав Папа Римський Франциск.

Як повідомляв 5.UA, конфлікт між Ізраїлем і Палестиною на Близькому Сході знову перейшов у гарячу фазу. 11 травня Ізраїль було масштабно обстріляно ракетами з території сектора Ґаза. Нетаньягу заявив, що обстріли не можна залишати без відповіді, після чого ЦАХАЛ завдав "сотні ударів" по об'єктах у секторі Ґаза. Натомість сили Ізраїлю відкрили масований вогонь по сектору Ґаза зі своєї території. Цілять у північні райони сектора з літаків, танків та артилерії.

Попередній матеріал
Всеукраїнський форум "Україна 30. Цифровізація" – трансляція
Наступний матеріал
Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій Верховної Ради України – трансляція
Loading...

Великодня Свята Меса під проводом Святішого Отця Франциска

Хресна дорога з Папою Франциском перед Базилікою Святого Петра

Шмигаль зустрівся з Папою Римським у Ватикані – про що говорили

Вперше в історії католицької церкви Папа Римський зустрівся з духовним лідером шиїтів

Папа Римський Франциск заснував свято дідусів, бабусь і літніх людей

Папа Римський Франциск застеріг світ від повторення трагедії Голокосту