"Ремдесивір"
"Ремдесивір" tvoemisto.tv

Пандемія COVID-19: ВООЗ визнала неефективним препарат, на який Кабмін виділив 46 млн грн

  Читайте по-русски
  Під час дослідження вивчався досвід медзакладів у понад 30 країнах світу

  У ВООЗ назвали ліки, які недостатньо ефективні або неефективні проти коронавірусу. Про це йдеться в офіційному повідомленні ВООЗ, передає "Укрінформ".

  "Проміжні результати терапевтичного дослідження "Солідарність", яке координувала ВООЗ, свідчать про те, що схеми застосування "Ремдесивіру", "Гідроксихлорохіну", "Лопінавіру"/"Ритонавіру", а також "Інтерферону" мали незначний вплив на показник смертності або на перебіг захворювання COVID-19 впродовж 28 днів у госпіталізованих пацієнтів", – йдеться у повідомленні.

  Такі висновки у ВООЗ зробили за результатами найбільшого у світі дослідження лікарської практики лікування хворих на COVID-19, в процесі якого вивчався досвід медзакладів у понад 30 країнах світу – досліджувався вплив зазначених методів лікування на загальну смертність, початок вентиляції та тривалість перебування в лікарні госпіталізованих пацієнтів.

  Раніше Кабінет Міністрів України виділив понад 46 млн грн на закупівлю препарату "Ремдесивір", передає "Канал 24".

  Проте у ВООЗ наголосили, що ефективність цих препаратів у лікуванні за межами лікарень або для профілактики слід вивчати окремо – із застосуванням інших способів дослідження.

  Також повідомляється, що глобальна платформа "Солідарність" може швидко проаналізувати ефективність нових варіантів лікування, адже охоплює понад 500 медзакладів.

  Нагадаємо, французькі вчені виявили молекулу, яка допоможе у боротьбі з COVID-19.

  Попередній матеріал
  Не змогли побудувати об'їзну навколо Житомира: "Укравтодор" розриває контракт із китайською компанією
  Наступний матеріал
  Росія замінює старі танки на окупованому Донбасі – дані розвідки
  Loading...