Пакистанська народна партія лідирує на парламентських виборах

  Пакистанська народна партія лідирує на парламентських виборах. Це - попередні результати підрахунку бюлетенів з 70 відсотків виборчих округів.
  За цими даними, сила, яку очолювала загибла опозиціонерка  Беназір Бхутто виборола 58 місць у Національній Асамблеї. Трохи відстає ще одна опозиційна партія - колишнього прем`єра Наваза Шарифа - у неї на 2 мандати менше. Пакстанська мусульманська ліга, що правила до цього часу, вийшла на третє місце з 25ма кріслами в національному парламенті. Тим часом президент країни Первез Мушарраф радіє, що вибори таки відбулися, а пересічні пакистанці святкують перемоги своїх кандидатів.

  Первез Мушарраф, президент Пакистану: "Я пообіцяв людям, що ці вибори відбудуться вчасно і будуть вільними, справедливими, прозорими і мирними. Ось що я казав. Я дуже радий, що все пройшло точно так як я обіцяв".

  Люди: "Занадто багато неправильних рішень, занадто багато людей гине, згадайте Червону мечеть, подивіться на ситуацію у Вазиристані. Всюди забагато тероризму і насильства. Ми хочемо миру."


  Люди: "Ми хочемо демократії, ми хочемо миру, ми хочемо Наваза Шарифа. Ми хочемо мирну країну, зрозуміло? ми хочемо дружити з американцями."
  Попередній матеріал
  На засіданні Радбезу ООН щодо Косова ні до чого не домовились,- BBC
  Наступний матеріал
  Австралія та Мадагаскар потерпають від потужних циклонів
  Теги:
  Loading...