На засіданні Радбезу ООН щодо Косова ні до чого не домовились,- BBC

  На екстреному засіданні Ради Безпеки ООН у Нью-Йорку, де обговорювали Косівську незалежність, - ні до чого не домовились, повідомляє Бі-Бі-Сі. Зближення позицій не відбулося. Президент Сербії Борис Тадич заявив - визнання незалежності Косова може створити прецедент і мати катастрофічні наслідки.
  Сербія уже відкликала своїх дипломатів зі США, Франції та Туреччини. Ці держави першими визнали незалежність краю. А парламент анулював декларацію Косова про незалежність. Уже заявили, що НЕ визнаватимуть новий статус провінції Іспанія, Кіпр, Грузія та Словаччина. В Нью-Йорку представник Росії Віталій Чуркін заявив - Москва визнаватиме республіку Сербія в рамках її кордонів. До тих, хто визнає Косово незалежною державою, долучилися Велика Британія, Німеччина,  Італія та Австралія.  Ще з десяток європейських держав обіцяють зробити це найближчим часом.

  Джодж Буш, президент США: "Косово оголосило про свою незалежність. Косовари тепер незалежні, це радує мене та мій уряд".

  Хав`єр Солана, єврокомісар з питань безпеки та зовнішнього співробітництва: "В нашій ситуації кожна країна прийматиме рішення окремо. Хтось прийме рішення сьогодні, хтось завтра, хтось - через кілька місяців. Все це відбуватиметься згідно національних законодавств".
  Попередній матеріал
  Принцеса Діана на момент автокатастрофи була вагітною,- Аль-Файєд
  Наступний матеріал
  Пакистанська народна партія лідирує на парламентських виборах
  Теги:
  Loading...