Останній день передвиборної кампанії в Італії

  Сьогодні в Італії останній день передвиборної кампанії. Дострокові парламентські вибори в Італії відбудуться у неділю та понеділок. Завтра ж в країні день тиші. Тому політики наповну користуються остнньою можливістю заявити про себе.

  Італійська порнозірка Міллі Дабраччіо, яка балотується на виборах, пообіцяла створити місто кохання неподалік Ватикану. У ньому будуть стрип-клуби, еротичні дискотеки та секс-шопи.

  Втім, Дабраччіо не стане першою порнозіркою-депутатом, до неї в італійському парламенті вже побувала Ілона Сталлер, більш відома як Чічолліна. Гучними заявами вже відзначився екс-прем`єр Італії Сільвіо Берлусконі. На мітингу у Римі, він звинуватив лівоцентристський уряд у збільшенні податків та незаконній міграції. За його словами, уряд Романо Проді запровадив більш як сотню нових податків, а з пом’якшенням міграційного законодавства у самій Італії зріс рівень злочинності. Раніше в Неаполі Берлусконі звинуватив лівих у сміттєвій кризі, від якої вже понад два місяці потерпають мешканці міста. 

  Сільвіо Берлусконі, глава партії "Народ свободи": "Вважаю, що нам навіть не потрібно активно проводити якусь кампанію, адже наші суперники і так себе дискредитували. Подивіться на ці податки, їх аж забагато. До того ж попередній уряд просто взяв і відкрив кордони. І всі нелегали з’їхались до нас".

  Попередній матеріал
  До 2500 зросла кількість скасованих рейсів "American Airlines"
  Наступний матеріал
  Президент скоротив урядовий перелік підприємств на приватизацію
  Теги:
  Loading...